arama

Chris Hemsworth’ün Yeni Filmi Extraction – Netflix

chris-hemsworthun-yeni-filmi-extraction
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • tuyann tuyann

Chris Hemsworth’ün Yeni Filmi Extraction – Netflix

Chris Hemsworth’ün Yeni Filmi

Marvel sinematik evrende Thor karakterine hayat veren oyuncu Chris Hemsworth şimdilerde bir Netflix projesinde yer almakta. Avengers’ın son filmlerini yöneten Russo kardeşlerin, Netflix imzalı Extraction filminin yapımcısı olduğu ve yönetmen koltuğunda Sam Hargrave’in olacağı filmden bir fragman yayınlandı. Russo kardeşler filme yapımcı olurken, Joe Russo filmin senaryosunu kaleme alan isim oldu.

Extraction Filminin Konusu:

Bir uyuşturucu baronunun oğlu kaçırılmıştır. Tyler diye birisi bu çocuğu bulmak için harekete geçer. Ancak elbette bu iş bir hayır işi değildir. Tyler, uyuşturucu baronunun çocuğunu bulmak için para alacaktır. Çocuğunun hayatta olduğu öğrenildiği zaman ise işler değişecek. Tyler farkında olmadan büyük bir maceraya atılmıştır. Biraz koşuşturmaca biraz aksiyon olacağı belli olan filmin konusu oldukça ilgi çekici duruyor. Silah kaçakçıları, uyuşturucu baronlarına ait bu dünyada bu genç adeta bir piyon görevi görecektir. Kaçırılıp getirildiği bu dünya onun için oldukça yabancıdır. Oğlu büyük risk altında olan Hintli iş adamı ise hayatta kaybedecek hiçbir şeyi olmayan üzerinde herhangi bir sorumluluk bulunmayan Tyler Rake’e bu görevi verecektir. Ancak Tyler normal bir tip değildir.

Tyler’ın kendi metotları ve kendine has yetenekleri mevcuttur. Sorunları olan Tyler’ın planları da bir o kadar tehlikeli olacaktır. Çocuğu kurtarmak için ise ölümü bile göze alacak kadar gözü karadır. Para karşılığı aldığı bu işten en az zararla sıyrılması için riskli planlara ihtiyacı vardır.

Joe Russo’nun yazdığı Netflix imzalı Extraction filmi için Marvel hayranları oldukça heyecanlı. Hem Thor karakterine hayat veren Chris Hemsworth’un bu filmdeki performansı da oldukça merak ediliyor. Oyuncu son filmlerinde kariyerine Thu Rush gibi oldukça güzel filmler eklemişti. Bu filmin bu türe pek benzemediği ortada. Umarız The Rush kadar güzel ve keyifli bir film bizi bekliyordur.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.