arama

One Piece Ne Zaman Bitecek ?

Eiiciro Oda 9091 1414507325
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Law

One Piece Ne Zaman Bitecek ?

Eiichiro Oda’ya One Piece Ne Zaman Final Yapacak Sorusu!

Eiichiro Oda One Piece’in finali hakkında konuştu

One piece ne zaman bitecek. One Piece Anime dünyasına 1999 yılında girmişti 20 yıldır devam eden serinin ne zaman biteceği takipçileri tarafından her zaman merak konusu olmuştur. 2016 yılında Eiichiro Oda yaptığı açıklamada manga (Çizgi Roman) serisinin %65’inin tamamlandığını dile getirmişti. Eiichiro Oda 2018 yılında Honma Dekka isimli bir programa katılarak One Piece hakkında bir röportaj gerçekleştirdi.

One Piece ne zaman final yapacak?

Röportajda One Piece’in finali ne zaman olacak sorusuna şu şekilde cevap verdi:

“Kalan kısmın yüz cildin biraz üzerine çıkacağını” ve “finale yaklaştığını” belirtti. Röportajın devamın da One Piece’in Final senaryosunu üniversite yıllarında hazırladığını ekledi. “One Piece’in finalini bir takipçi tahmin ederse ne yaparsınız?”sorusuna Eiichiro Oda:”Finali Değiştirim” dedi. One Piece isimli hazine hakkında ise hazine bulununca içinden yaşadığınız bu macera en büyük hazinedir gibi bir klişe çıkmayacağını hazinenin beklentileri fazlasıyla karşılayacağını belirti.

One Piece ne zaman bitecek

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Alex
  11 ay önce

  Manga dunyas?n?n efsanelerinden biri olan One Piece 900 say?y? devirdi. Peki bu hikaye bitecek gibi mi? One Piece in sona erdigini gorecek miyiz?

  4
  yorum beğen