arama

HBO Max Young Sheldon Yayın Haklarını Aldı

HBO Max Young Sheldon yayın haklarini aldi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • tuyann tuyann

HBO Max Young Sheldon dizisini bünyesine katarak, The Big Bang Theory dizisinin bütün dizilerine sahip olmuş oldu.

HBO Max Young Sheldon dizisinin de yayın haklarını alarak sevilen sitcom dizisi The Big Bang Theory’nin bütün evrenini birleştirmiş oldu. The Big Bang Theory dizisi için WarnerMedia 600 Milyon dolar ödeyerek rekor kırmıştı. Bu ücret, Friends ve How I Met Your Mother gibi sevilen sitcomların yayın haklarından yaklaşık olarak 100 Milyon dolar daha fazlaydı.

HBO Max Young Sheldon

HBO Max kısa sürede oldukça iyi bir hale gelerek, Warner Bros imzalı filmleri ve dizileri bünyesine katarak gelişmeye devam ediyor. Bunun dışında HBO Max, geçtiğimiz günlerde Zack Snyder’ın Justice League versiyonunu yayınlayacağını da duyurmuştu. 30 Milyon dolardan fazla ek bütçe verilen Justice League filminin duyurulmasıyla ortalık karışmış ve HBO Max güzel bir PR elde etmişti. HBO Max’te tanıtımda yer alan The Big Bang Theory dizisinin sevilen karakteri, Sheldon’ın çocukluğundan itibaren başlayan Young Sheldon henüz 3 sezonluk bir dizi. Young Sheldon, 2.sezonundan sonra 3 ve 4.sezonlar için aynı anda onay almıştı. Oldukça büyük bir kitlesi olan dizinin uzun yıllar daha devam edeceği garanti görünüyor.

The Big Bang Theory’den tanıdığımız Chuck Lorre, Young Sheldon dizisiyle bizzat ilgilenmekte. Sheldon karakterine hayat veren Jim Parsons ise küçük Sheldon’ın anlatıcısı olarak dizide yer almakta. HBO Max içerik sorumlusu Kevin Reilly, “Big Bang ile ilgili bütün her şeyi tamamlanmış bulunuyoruz.” Diyerek bir açıklama yaptı. Kevin Reilly aynı zamanda da TNT, TBS ve TruTV başkanlık görevlerinde yer almakta.

Reilly, bütün seriyi bir arada toplamaktan memnun olduklarını ve genç Sheldon Cooper’ın bütün her şeyini öğrenmek için insanların bilgi edinebileceğini söyledi.

Young Sheldon’ın şu an 3.sezonu tamamlanmış durumda. 3.Sezonuyla dizi dört büyük platformda en çok izlenen 15 dizinin arasına girmeyi başardı. Şimdiden 4.sezon için insanlar heyecanlı ve istekli görünüyor.

Young Sheldon dizisi için bir inceleme yazısı yazarak, diziyle ilgili görüşlerimizi paylaşmıştık. O zamanlar Young Sheldon dizisinin henüz 2.sezonu tamamlanmış ve 3.sezonu yeni başlamıştı. İlk iki sezonu baz alarak yaptığımız inceleme: Young Sheldon Dizi İncelemesi

 

 

 

etiketlerETİKETLER