arama

 Killers of The Flower Moon için Apple ve Paramount Birlikte!

Killers of The Flower Moon için Apple ve Paramount Birlikte
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • tuyann tuyann

Killers of The Flower Moon için Apple ve Paramount Birlikte Çalışacak.

Usta yönetmen Martin Scorsese’nin yeni filmi, Killers of The Flower Moon için, Apple ve Paramount Pictures yapımcılık için iş birliği halinde olacak. Martin Scorsese, Killers of The Flower Moon’un farklı dijital platformlara sunulmasını istiyor. Bununla ilgili çalışmalar yapan usta yönetmenin görüşmeleri sürüyor.

Killers of The Flower Moon için Apple ve Paramount Birlikte

Geçtiğimiz yıl The Irishman filmiyle, Netflix’in en iyi filmine imza atan Scorsese, yeni filmi için ortak yapımcılarla bütçe sorununu aşmışa benziyor. Bildiğiniz üzere Scorsese bütçe bulamadığı için Netflix ile anlaşmıştı. Netflix’in The Irishman için verdiği tereddütsüz bütçe şirkete çok daha fazlası olarak geri dönmüştü.

The Irishman film incelemesini okumak için: Netflix’in incisi The Irishman

Scorsese’nin yeni filmi için ise Apple ve Paramount ortak yapımcılar olacaklar. Western türündeki Killers of The Flower Moon’un başrolleri ise oldukça etkileyici. Robert De Niro ve Leonardo DiCaprio gibi isimlerin başrolde olacağı film için şimdiden heyecanlar dorukta. Martin Scorsese’nin bütçe arayışı 215 milyon dolarken, Paramount bu bütçeyi yüksek bularak, 180 Milyon dolara anlaşma sağlamıştı. Bunun akabinde bütçeye katkı sağlayacak yeni bir şirket arayışına girmişlerdi.

Apple öncesinde Netflix düşünülmüştü ancak Apple projenin yapımcılığını üstlenmeyi kabul etti. Böylece Paramount filmin dağıtım kısmıyla ilgilenirken Apple ise yapımcı olacak.

Western türündeki Killers of The Flower Moon filminin konusu ise 1920’lerde Kızılderililerin bölgesindeki bir petrolün bulunması yönünde olacak. Film ayrıca FBI’ın nasıl oluştuğunu ve ilk faaliyetlerine değinecek. Osaga cinayetlerine yer verilecek olan filmde, Oklahoma bölgesindeki petrolün bulunmasıyla yerli halkın lüks içinde yaşamını aktaracak. Bu lüks ve zenginlikle birlikte cinayetler ve çeşitli suçlar da ortaya çıkacak. Cinayetlerin artmasıyla kurulma aşamasındaki FBI bölgeye atanacak ve bu cinayetlerin araştırılması için çalışmalar yapılacak. Ekip araştırma yaptıkça bu cinayetlerin arkasındaki büyük sırrı görecek.

Martin Scorsese ustanın yeni filmi The Killers of The Flower Moon ile ilgili bilgiler şu anlık bu şekilde. Büyük bir ihtimalle ustanın filmi hem sinemalarda hem de dijital platformlarda yer alacak. Kadrosu ve konusuyla şimdiden birçok insanın beklentisini yükselten filmin henüz tarihi belli değil.

etiketlerETİKETLER