arama

My Hero Academia: Heroes Rising Filmi

My Hero Academia Heroes Rising
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Law

My Hero Academia: Heroes Rising Filmi

My Hero Academia: Heroes Rising filmi İngiltere ve İrlanda’da gösterim yapacak

My Hero Academia: Heroes Rising filmi 26 şubat Çarşamba günü İngiltere ve İrlanda’daki sinemalarda gösterim yapacak. Daha sonraki tarihlerde film hem dublajlı hem de altyazılı olarak gösterim yapacak. Film 20 aralık 2019 yılın da Japonya’da vizyona girmişti. Bir önceki film olan My Hero Academia: İki Kahraman filminde olduğu gibi Kohei Horikoşi genel denetim ve karakter tasarımlarını yönetiyor.

Funimation Stüdyosu filmin konusunu anlatıyor

My Hero Academia: Heroes Rising filminin konusu: 1-A kahraman sınıfı, nihayet gerçek bir kahramanlık görevi yapacakları Nabu adasını ziyaret eder. Oldukça huzurlu olan bu ada onlar için adeta bir tatil gibiydi. Tahammül edilemez derecede kötü ve güçlü bir adam tarafından saldırıya uğrayacaklar. Ada bir anda kabusa dönüşecek. Bu adamın gücü ürkütücü derecede tanıdık geliyor. Shigaraki’nin bu işte bir parmağı olabilir. Ancak en güçlü kahramn All Might emekliliğe ayrılmıştır. Vatandaşların hayatları tehlikede ve kaybedecek zaman yoktur. Deku ve 1-A yeni nesil kahramanlar sınıfı kendilerini dünyaya gösterip parlama fırsatı bulacak. Adanın tek umudu Deku ve arkadaşları.

Kohei Horikoşi (Boku no Hero Academia mangakası) Röportaj

Kohei Horikoşi daha önce üçüncü bir filmin muhtemelen olmayacağını dile getirmişti. My Hero Academia: Heroes Rising filminin son film olacağını söylemişti. Heroes Rising filminin My Hero Academia için bir tür final bölüm olarak nitelendirilebileceğini söylemişti. Çünkü Heroes Rising filminin hikayesi manga’nın final savaşında kullanmak istediği kavramlardan birkaçı bu filmde kullanılmış. Bu nedenle My Hero Academia: Heroes Rising filmi serinin ilk filminden daha heyecanlı ve aksiyon dolu olacağını bildirdi.

 

Yönetmen: Kenji Nagasaki

Yapımcı: Wakana Okamura, Yoshihiro Oyabu, Koji Naga, Kazumasa Sanjōba

Gişe: İlk hafta sonunda, My Hero Academia Heroes Rising filmi Japon gişesinde ilk 3. sırada yer aldı. İlk 3 gününde 3.86 milyon dolar kazandı. Film üçüncü hafta sonunda 4. sıraya geriledi. Dünya genelinde ise filmin geliri 15 milyon dolar.

IMDb: 7.9

Daha fazla film, anime, dizi haberleri ve incelemeler için sitemizi takipte kalın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • AffiliateLabz
  8 ay önce

  Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

  2
  yorum beğen