arama

Netflix Dizisi Ozark’ın Finali Yakında

netflix-dizisi-ozarkin-finali-yakinda
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • tuyann tuyann

Netflix Dizisi Ozark’ın Finali Yakında

Netflix kendi içeriklerine ağırlık göstermeye başladığı süreçte gelişimi de bununla doğru orantılı arttı.Ozark dizisi en son 3.sezonuyla seyirciyle buluşmuştu. Netflix ise Ozark konusunda pek uzun ömürlü düşünmüyor. Netflix, izlenme ve değişim gibi şeyleri son derece iyi saklayan bir şirket.

Netflix projeleri neye göre yeniliyor bu bilinmiyor. Ozark dizisinin 3.sezonu hayranları tarafından çok beğenilmişti. Ancak yeni bir sezonun gelip gelmeyeceği belirsiz olduğu gibi dizinin gelecek olan sezonunu da son sezonu olabilir. Netflix’te çok fazla olmayan bir tür olan Suç-Drama dizisi Ozark’ın Jason Bateman’ı konuştu.

Dizi çok beğenilmiş olsa da devam edip etmeyeceği belirsiz. Bateman’a göre hikayenin büyük bir kısmı anlatılmış. 4.Sezonun gelmesi yüksek bir ihtimal olsa da, Jason Bateman’a göre Ozark uzun ömürlü bir iş olmayacak. Muhtemelen eğer gelirse 4.sezon son olacak.

“4.sezon için henüz resmi bir karar çıkmış değil. Hepimiz bunun yakında olacağını düşünüyoruz. Ancak bundan daha fazlası elimizde yok. 2,3 ve 4.haftalar bir şovun yayınlanmasını, yayın hayatına devam etmesine ya da toparlanması için yeterli süreler. Netflix’in bu bağlamda Ozark dizisi için yeterli seyirci olup olmadığına karar verebileceğini düşünüyoruz. Sanırım şu anda tam da o dönemdeyiz… Ancak Chris Mundy ve ekibinin dördüncü sezonun ne olacağını bulmakta zorlandıklarını da biliyorum. Bu gerçekten Chris için bir soru ama uçağı yere indireceği bir piste ve bir plana ihtiyacı var.

Buradan çıkan sonuç ise hikayenin büyük bir kısmının anlatılmadığı, aslında sadece hikayenin henüz orta kısımlarında oldukları da olabilir. Bateman’a göre dizinin daha fazla bölüme ihtiyacı var. Bu da demek oluyor ki Netflix son sezon olarak sezon 4 ile gelse bile bir şeyler yolunda gitmeyecek. Netflix’in satın aldığı projelere istediği gibi karar vermesi de bu olayın ucunu daha da açıyor.

Yani Netflix isterse 3 sezonluk bir projeyi ilk sezondan sonra iptal edebiliyor. Ya da biraz bekleyip sonrasında iptal ediyor. Bu şirketin gizli tuttuğu politikalarından sadece birisi. Bu yüzden prodüksiyon da yer alan ekip her zaman bir belirsizlik içinde sayılır.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.