arama

Netflix’ten Yeni Animasyon Serisi: Sharkdog

netflixten-yeni-animasyon-serisi-sharkdog
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • tuyann tuyann

Netflix’ten Yeni Animasyon Serisi: Sharkdog

Netflix’ten Yeni Animasyon Sharkdog

Netflix bildiğiniz üzere çok çeşitli içerikler sunan bir platform haline geldi. Bu içeriklerin içinde animasyonlara da sık sık yer verilmeye başlandı. Şirket, yeni animasyon serisi için 20 bölümlük siparişini verdi bile. Jacinth Tan tarafından yaratılan animasyon şovu ortalama 7 dakikalık bölümlerden oluşuyordu. Netflix 20 bölümünü sipariş ettiği animasyon serisinin küresel olarak bir yayın planlandığı düşünülüyor.

10 Yaşındaki Max’in maceralarını anlatan animasyon serisi ona eşlik eden yarı köpek yarı köpekbalığı en yakın arkadaşı Sharkdog’u anlatmakta. Nickelodeon tarafından 2015 yılında çocuklara göre bir komedi içeriği olarak geliştirilen program yakında Netflix üzerinden yayında olacak.

Nickelodeon, Netflix ile benzer anlaşmalar yapmaya devam ediyor, edecek gibi görünüyor. Bunlardan birisi de Nickelodeon ürünlerinin bazılarının Netflix’te yer alacağı. Bu yapımlardan bazıları ise Teenage Mutant Ninja Turtles ve The Loud House.

Bu anlaşma kapsamında birçok animasyon serisi yer alıyor. Netflix geliştirmeye devam ettiği arşivini daha önce de birçok çocuklara özel yapımla açmıştı. Nickelodeon yapımları ise tamamen çocuklara hitap eden hiçbir sakıncası olmayan içerikler olduğu için, Netflix’in bu  sayede bu alanda bir avantaj sağlayabilir.

Netflix ve Nickelodeon anlaşmasına tabi olan bazı yapımlar:

Rocko’s Modern Life: Static Cling, Invader Zim: Enter the Florpus, Sharkdog ve yukarıda bahsettiğimiz diğer iki animasyon serisiyle birlikte bazı yeni animasyon serileri de Nickelodeon ve Netflix anlaşmasında yer alacak.

Netflix yeni animasyon serisi Sharkdog için ise dünyayı sarsan korona virüs pandemisinin geçmesini bekleyecek. Süreç şu an için değerlendirme aşamasında ancak bu animasyon serisinin siparişi verildi. Koronavirüs salgını geçtiği zaman Netflix’in diğer animasyon serileri ve Sharkdog’un ne zaman platform üzerinde yerini alacağı da ortaya çıkacak.

Şimdilik Netflix bütün üretimlerini durdurdu ancak yeni içerikleri aramaya ve bulmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra çekilmiş olan yapımlarını yayınlayamaya devam ediyor. Birçok yapım Nisan sonu ve ortasında Netflix’te yerini alacak.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.