arama

Nicole Kidman’ın Yeni Dizisi: Pretty Things

nicole-kidmanin-yeni-dizisi-pretty-things
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • tuyann tuyann

Nicole Kidman’ın Yeni Dizisi: Pretty Things

Nicole Kidman, Skeleton Twins ve Handmaid’s Tale’in yönetmeni Reed Morano’nun yöneteceği, Pretty Things dizisinde yer alacak. Hollywood’un ünlü isimlerinden olan Nicole Kidman, yakın tarihte TV dünyasına giriş yapmıştı. Dizi sektörüne sevmiş olacak ki, Amazon’un yeni Projesi Pretty Things’te yer alacak. Dizinin yönetmeni aynı zamanda da yapımcılığını üstlenecek. Nicole Kidman, Pretty Things romanının Amazon uyarlamasındaki dizinin iki başrolünden birine hayat verecek. Amazon, sevilen romanın haklarını almak için yakın tarihte bir mücadeleye girmişti. Birden fazla şirketle, Pretty Things uyarlaması için rekabet eden Amazon en sonunda hakları almayı başardı. Amazon ile ilk kez bir projede yer alacak olan Nicole kidman, bu projede Blossom Films afişiyle yer alacak.

Hollywood’un başarılı ve ünlü oyuncusu Nicole Kidman TV dünyasına bir süre daha devam edeceğe benziyor. HBO’nun The Undoing adlı dizisinde, Hugh Grant’ın karşısında yakında TV ekranlarına bir kez daha çıkacak. Bunun yanı sıra Nicole Kidman, Hulu’dan da bir içerikte yer alacak. Yine bir roman uyarlaması olan Nine Perfect Strangers’ta başrolde yer alacak. Buradan şu sonuca çıkılıyor, yıllarını filmlere vermiş olan başarılı oyuncu birkaç senesini dizilerle geçirmeyi planlıyor.

Pretty Things ise 21 Nisan’da Random House’un izniyle çıkacak ve hikaye oynayacakları en büyük aldatma oyunundan kurtulmaya çalışan iki kadının hikayesine anlatacak. İki kadın çok fazla çekmiş ancak bu acılarla mücadele etmeyi de öğrenmiş. Tahoe Gölü şeridinde varlıklı ve saygın birisi ile arkadaş olan bir dolandırıcı karakteri olacak filmde. Bu dolandırıcı oldukça isteksiz ancak bu saygın kişiyle tanıştığı zaman bu iş bir intikama dönüşecek.

Şu an için diziyle ilgili fazla bir bilgi yok. Nicole Kidman’ın hangi karaktere hayat vereceği de belli değil. Sadece Amazon’un yeni dizi projesi olan, Pretty Things’te bu iki başrolden birisinin kendisine ait olduğu biliniyor.

Nicole Kidman yavaş bir giriş yaptığı TV dünyasında hızla ilerleyecek gibi görünüyor. Başarılı oyuncunun oynayacağı dizilerin de izlenme oranları oldukça yüksek olacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.