arama

One Piece Unutulmaz Replikler

One Piece ne zaman bitecek
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Law

Unutulmayan One Piece Replikleri

One piece anime’sinin akılda kalan unutulmayan repliklerinden birkaçını derledik. İşte efsane sahnelerden One Piece replikleri.

1-  Shanks

Akagami no Shanks One Piece replik

Akagami no Shanks

”Beni dinleyin haydutlar!  Üstüme ne kadar yiyecek içecek atılsa da, yüzüme tükürseniz de buna güler hatta kahkaha atar geçerim. Ancak! Sebebi ne olursa olsun arkadaşımın canını yakanı asla affetmem!”

2-  Usopp

Usopp replik

Sogeking/Usopp

”Bir erkeğin dövüşten kaçamayacağı zamanlar vardır. O zaman, arkadaşlarının hayallerine gülündüğü zamandır.”

3-  Sir Crocodile

Crocodile

Crocodile

”Yaralarını yalamak için kaçan köpeklerin, adaletten bahsetmeye hakları yoktur.”

4-  Zeff

Zeff

Zeff

”Yüzlerce silahla donanmış olsan bile bazen bir adamın yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamazsın.”

5-  Dr.Hiluluk

Dr.Hiluluk

Dr.Hiluluk

”Sence insanlar ne zaman ölür ? Bir tabanca mermisiyle kalplerinden vurulduklarında mı ? Tedavisi olmayan bir hastalıkla harap olduklarında mı ? Zehirli bir mantardan çorba içtiklerinde mi ?! Hayır. İnsanlar unutuldukları zaman ölür. ”

6-  Eustass Kidd

Eustass Kid

Eustass Kid

”Dünya soyluları, köleler, insan pazarları. Üst sınıfların bu saflığına karşı, bir karşılaştırma yapılırsa, dünyadaki kötüler mutlak bir şekilde daha insancıl görünüyor. Dünya bunun gibi pisliklerin  elinde olduğundan her şey katlanılmaz bir cehenneme dönmüş gibi. Yani, bizde çok nazik insanlar değiliz ama en azından bu konuda dürüstüz.

7-  Donquixote Doflamingo

Doflamingo

Doflamingo

”Korsanlar şeytan veya denizciler melek mi ? Bu şartlar tarihin akışı boyunca sürekli değişti. Hiç barış görmemiş çocuklar ve hiç savaş görmemiş çocuklar farklı değerlere sahiptir. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu belirleyecek olanlar da onlar. Bu bölge en tarafsız bölgedir. Adaletin kazanacağını iddia ediyorsun değil mi? Evet haklısın. Savaşı kazanan kim olursa olsun adaleti getirdiğini iddia edecek, onun adaleti galip gelecek.”

8-  Yasopp

Yasopp

Yasopp

”Denizciler ne pahasına olursa olsun bir korsanı öldürmek zorundadır.  Ben bir korsanım, canımın istediği adamı öldürürüm.”

9-  Monkey D. Dragon

Monkey D. Dragon

Monkey D. Dragon

Miras kalan istek. Çağın kaderi ve insanların hayalleri, bunlar durdurulamayacak şeyler. İnsanlar özgürlüğün manasını takip etmeye devam ettiği sürece,…Hiçbir şey onları durduramaz.

10- Roronoa Zoro vs. Monet

Roronoa Zoro

Roronoa Zoro

-Kadınlara el kaldırmadığını sanıyordum. beni öldürecek misin ?

+Beni çok hafife aldın kadın. Beni yenemeyeceğini düşündüğün o an…kaçıp gitmeliydin. Elbette kesmek istemeyeceğim şeyler de var. Fakat şuna cevap ver. Hiç ısırmayacak diye emin olabildiğin vahşi bir hayvanla karşılaştın mı hiç ? Ben karşılaşmadım.

11- Cavendish

Cavendish/Hakuba

Cavendish/Hakuba

”Madem bu kadar ölmesini istiyorsunuz, silahlarınızı alıp ringe çıkın! Bu dünyada kendi işini göremeyen insanların yaptığı tek şey kuru gürültüdür.”

12- Bon Clay

Bon Clay

Luffy ve Bon Clay

”Mucizeler ikinci kez olmadığı için mucize denir.”

13- Dış ses tarafından Edward Newgate (Beyazsakal) için

Whitebeard death

Whitebeard death

Ölmüş olmasını bedeni asla kabul etmedi. Kafasının yarısını kaybettikten sonra bile, savaşmaya devam etti. Bu adam için söylenecek tek şey bir canavar olduğu. Savaş esnasında aldığı kesik ve kendisine saplanan kılıç sayısı 267. Vücuduna isabet eden kurşun sayısı 562. Maruz kaldığı gülle sayısı 46. Bunlara rağmen gururu olan ve korsanlık hayatı boyunca sırtında taşıdığı sembol tek bir çizik bile almadı.