arama

Yakusoku no Neverland Live Action Filmi Yolda

The promised neverland Live action film
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Law

Yakusoku no Neverland Live Action Filmi Yolda

2019 yılının en popüler serilerinden birisi olan Yakusoku no Neverland anime’sinin Live Action filmi onaylandı. Film bu yıl sonunda, 19 ocak 2020 tarihinde Japonya’da vizyona girecek.

Yönetmen Mangayı seven okurlar için hikayeyi beyaz perdede en iyi şekilde yansıtmak için elinden geleni yapmaya söz verdi. Filmde 12 yaşındayken yetimhaneyi terk edecek olan çocukların yaşını 16 olarak göreceğiz.

Yakusoku no Neverland filminin konusu

Manga veya anime deki hikayenin aynısını filmde göreceğiz.

Ailelerini hiç görmemiş bebeklikten itibaren yetimhanede hayatlarına devam eden birbirinden şeker çocuklar. Hayat onlar için o kadar güzel ki hepsi birbirini kardeş olarak görüyor. Mutlu bir şekilde oyunlar oynayıp hayatlarına devam ediyorlar. Yetimhanenin bir tane bakıcısı var onuda anneleri olarak benimsemişler. Çocuklar burada temizlik çamaşır yıkama gibi ev işlerini hep beraber üstleniyor. Her gün girmeleri gereken bir de yazılı sınavları var bu sınavdan sonra uçsuz bucaksız çimenlik ve ormandan oluşan bahçelerinde hep beraber oyunlar oynuyorlar genellikle ebelemece oynamaktan çok keyif alıyorlar.

Bahçenin çitlerini aşmak kesinlikle yasak olmakla beraber bu çocuklar dış dünyadan habersiz ve bilgileri yok. Yaşı 12 ye gelen her çocuk mutlaka bir aileye veriliyor bu yüzden 12 yaşından büyük çocuk yok. Bir gün Conny isimli 6 yaşındaki bir kız için aile bulunuyor. Evin annesi Conny ile beraber onu ailesine ile tanıştırmak için çocukların yaklaşmasının yasak olduğu bahçe kapısına doğru ilerlerken Norman ve Emma, Conny’nin oyuncak bebeğini unuttuğunu görüyor. Conny’nin oyuncağını çok sevdiğini bildikleri için kapıya yaklaşma yasağını göze alarak oyuncağı teslim etmek için kapıya doğru gitmeye başlıyorlar.

Kapıya ulaşıp içeri giriyorlar ortalıkta kimse yok sadece bir kamyonet ortada duruyor. Kamyonetin arkasında Conny’nin ölü bedenini gören Norman ve Emma şok oluyor,gelen sesler üzerine saklanıyorlar. Ağlarken çıkardıkları hıçkırıkları zorlukla tutan ikili aracın altına saklanıyorlar. Nihayet anneleri ortaya çıkmıştır fakat yanlarında ne olduğu belirsiz hayatlarında ilk defa gördükleri bir kaç korkunç canavar vardır. Bu canavarlar genç insanlar ile beslenmektedirler.

Bu arada Yakusoku no Neverland anime’sinin 2. sezonu bu yılın ekim ayında başlayacak.

etiketlerETİKETLER