arama

Friends Özel Bölümü Çekildi: HBO Max’te Yayınlanacak Friends Zirvesi

friends-ozel-bolumu-cekildi-hbo-maxte-yayinlanacak-friends-zirvesi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • tuyann tuyann

Friends Özel Bölümü Çekildi: HBO Max’te Yayınlanacak Friends Zirvesi

Friends Özel Bölümü Çekildi
HBO Max platformun gücünü arttırmak için eski yapımlardan bazılarını elinde tutmaya çalışıyor. WarnerMedia bünyesi altında bulunan HBO Max oldukça iddialı yapımlarla karşımıza çıkmaya devam ederken, sevilen sitcom dizisi Friends’in yayın haklarını da elinde bulunduruyordu. Geçtiğimiz aylarda Friends zirvesi ile ilgili bilgi akışı oldukça fazlaydı.
HBO Max, platforma olan bağlılığı arttırmak adına haklarını satın aldığı Friends’in zirvesi için hazırlıklar yapıyordu. Bu Friends özel bölümünde eski kadro tamamen toplanarak Friends üzerine bir sohbet gerçekleştireceklerdi. Mart ayının sonuna doğru yaptığımız bir haberde, Friends zirvesinin ertelendiğini belirtmiştik. Ancak yeni gelen haberler bunun aksini göstermekte.
Matt LeBlanc’ın dün, The Kelly Clarkson Show’un yeni bölümünde yer alacaktı. Oyuncunun Friends özel bölümünün çekildiğine dair olumlu cevap verildiği görüldü. Le Blanc’ın açıklamalarına göre bölüm çekildi ve hazır. Tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs salgını geçtiği takdirde, uygun şartlarda post prodüksiyonun ardından izleyiciyle buluşacak.

Friends hayranları bu bölümü izlemek için can atıyorlar. Le Blanc’ın açıklaması, “Altımız birlikte eski günlerden bahsediyoruz. Beklendiği gibi grubu senaryo olmadan bir araya getirdik. Bu, bir bölümden daha fazlası.” Diyerek, Friends özel bölümünü tanımladı. Friends hayranları, HBO Max’te yayına sunulacak olan Friends zirvesiyle ilgili daha çok bilgi istese de LeBlanc daha fazlasına yer vermedi.
Netflix’ten çok yüksek bir ücret karşılığı hakları satın alınan Friends’in HBO Max lansmanı için oldukça iyi bir fikir olduğu ortada. Ayrıca Friends zirvesi için oyuncuların aldığı rekor ücretlerden de bahsediliyor. Sevilen Sitcom dizisi, Netflix’in bir aralar en çok izlenen içeriği olarak zirvedeydi.
Bu sebeple benzeri platformlar eski sitcomların peşinde koşmaya başladılar.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.