arama

Hakkımızda

Tuyann.com 2019 yılının yaz aylarında kurulup Eylül ayında faaliyeti geçmiş olan, sinema ağırlıklı bir portaldır. Sitemizde yayınlanan her bir içerik tamamen kendimize ait olup yüzde yüz özgündür. Yazarlarımız kendi ilgilendikleri konular üzerinden içerikler üretirler. Tuyann.com internet sitesinde çok çeşitli içerikler sunmaktayız. Sitemiz genel anlamda sinema ağırlıklı olup, film önerileri, film incelemesi-eleştirisi, analizi gibi konularda içerik üretir. Bunun yanı sıra sinema gündemine dair her türlü haberi ilk elden paylaşmaktayız.

Sinema konusundaki tutkumuzu sizlerle paylaşmaktan mutluyuz, içeriklerimize yaklaşımımız da bu yönde olmakta. Tuyann.com’a ait sinema serileri üreterek bu tutkumuzu hem başkaları için faydalı olabilecek bilgiler hem de sinemanın ustalarını anlamaya çalışıyoruz. Bunun dışında sitemizde dizi önerileri Netflix dizileri incelemeleri ve tavsiyeleri bulabilir, dizi dünyasından haberleri de okuyabilirsiniz. Ayrıca sevilen ve popüler dizi karakterleri için yaptığımız analizlerle aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışıyoruz.

2019 Eylül ayından beri kitaplar üzerine paylaştığımız içeriklerimiz de mevcuttur. Bu içeriklerimizde sizlere bazen bir yazarın hayatını anlatırken bazen de kitap özeti çıkarmaktayız. Birçok insan hangi kitabı okuyacağına bir türlü karar veremez. Biz de bunu bildiğimiz için kitap önerileri yapmaktayız. Tuyann.com internet sitesinde ayrıca oyunlarla ilgili özgün rehberler sizi beklemekte. Oyun rehberleri sayesinde oyunlarda daha kolay ilerleyebilir ve hatalı başlangıçlardan kurtulabilirsiniz.

Tuyann.com’da gündemden asla uzak kalmanızı istemediğimiz için haber bültenimizi sürekli olarak güncel tutmaya özen göstermekteyiz. Sinema ve dizi dünyasının dışında haberler kategorimizde teknoloji haberleri ve gündelik hayattan haberlere ulaşmanız mümkün. Ayrıca evcil hayvanlarınıza nasıl bakabileceğinizi bilmiyorsanız endişe etmeyin, çünkü biz bununla ilgili çeşitli rehberleri paylaşmaktayız. Peki yaban hayatına dair merak ettiklerim mi dedin? Merak etme, sitemizde bununla ilgili güzel ve eğlenceli bilgiler içeren yazılar da yayınlıyoruz. Kısacası Tuyann.com’da kendine göre bir kategori bulabileceksin!

İletişim sayfamızdan mail atarak bize ulaşabilirsiniz. Bunun dışında bize ulaşabileceğiniz diğer mail adreslerimiz;

Reklam ve tanıtımlar için: tuyankarasoy@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Telif Hakkı ve şikayetler için: tuyanncomyt@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz bizimle sosyal medya yoluyla da iletişime geçebilirsiniz:

Instagram: https://www.instagram.com/tuyanncom/
Twitter: https://twitter.com/tuyanncom
Facebook: https://www.facebook.com/Tuyanncom/