arama

Sefirin Kızı Ne Zaman Başlıyor? Sefirin Kızı Yeni Bölümler

sefirin kizi ne zaman basliyor
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • tuyann tuyann

Sefirin Kızı Ne Zaman Başlıyor? Sefirin Kızı Yeni Bölümler ve Özel Bölüm Tarihleri Belli Oldu.

Star TV’de yayın hayatına devam eden Sefirin Kızı Ne Zaman Başlıyor? Koronavirüsü sebebiyle ekranlara veda eden dizilerden birisi olan Sefirin Kızı dizisi, Türk TV’lerinin en çok izlenen dizilerinden birisiydi. Çekimlere verilen bu uzun aradan sonra insanlar yeni bölümlerin ne zaman geleceklerini merak ediyorlardı. Sefirin Kızı yeni bölümler ne zaman başlıyor?

Sefirin Kızı 15 Haziran 2020 tarihinde yeni bölümüyle ekranlara dönmüş olacak. Muğla’da çekimlerine başlanan dizinin şu an yeni bölümleri çekilmeye başlandı. Coronavirüs salgının azalmasıyla birlikte normalleşmeye geçen ülkemizde birçok dizinin çekimlerine geri başlandı.

Sefirin Kızı dizisi için yaptığımız inceleme: Sefirin Kızı Dizi İncelemesi

Sefirin Kızı Ne Zaman Başlıyor?

Star TV’nin sevilen dizisinin başrollerinde Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek yer alıyordu. Yan rollerde ise Uraz Kaygılaroğlu, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat gibi isimler başrollere eşlik ediyordu. Coranvirüs pandemisi nedeniyle birçok dizinin üretim süreçleri durdurulmuştu. Sefirin Kızı gibi bazı diziler yeninden yayın hayatlarına yaz sezonunda devam etme kararı alırken birçok Türk TV dizisi için durum hala karmaşık.

Sefirin Kızı için ayrıca bir özel bölüm daha yayınlanacak. Sefirin Kızı yeni bölümler 15 Haziran tarihinden itibaren kaldığı yerden devam edecek.

Henüz yaz sezonu için dizilerde bir netlik yok. Yazlık dizilerin artacağını düşündüğümüz ve iddialı yapımların büyük bir ihtimalle yeni sezonda karşımıza çıkacağını düşünsek de Sefirin Kızı gibi bazı dizilerin de başlaması oldukça muhtemel gözüküyor. Birçok oyuncunun çekimler için hazırlıklar yaptığını biliyoruz ve sezonluk diziler için de birçok yapımcı kolları sıvamış durumda.

Türk TV’lerinde işler böyleyken yabancılarda da pek farklı olduğu söylenemez. Şu an için büyük şirketler dışında takvimleri net olan çok az dizi mevcut. Pandeminin en çok etkilediği sektörlerden olan sinema ve dizi sektörlerinde takvimler oldukça ileriye atılmıştı. Dijital platformlar ise pandemi sürecinde çekilmiş olan dizileriyle süreçten en az etkilenenlerden oldular. Netflix ülkemizde ve dünyada kullanıcı sayısını artırırken ev sineması mantığıyla işleyen birçok platform ortaya çıktı ve abone sayısı olarak oldukça iyi sayılara ulaştılar.

Sosyal medya üzerinden bizi takip ederek, Sinema ve Dizi sektörüne dair en güncel haberleri okuyabilirsiniz.

 

etiketlerETİKETLER