arama

Johnny Depp’e Kurulan Tuzak Ortaya Çıktı!

johnny-deppe-kurulan-tuzak-ortaya-cikti
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • tuyann tuyann

Johnny Depp’e Kurulan Tuzak Ortaya Çıktı!

Johnny Depp’e Kurulan Tuzak!

Amber Heard’ün Johnny Depp’e tuzak kurduğu ortaya çıktı

Johnny Depp ve Amber Heard’ün olaylı boşanmasından bu yana geçen yıllar bu tartışmaların alevini hiç söndürmedi. İki tarafta kendilerinin mağdur durumda olduklarını ve karşı tarafın suçlu olduğunu dile getirmekteydiler. Boşanmanın ilk aşamalarında Johnny Depp cephesi oldukça sessiz kalsa da sonradan bu sessizlik bozulmuştu.

Bu sessizlik bozulalı da çok oldu ancak hala ikili arasındaki çekişme devam ediyor. Amber Heard’ün Johnny Depp’e kurduğu tuzak ise henüz yeni gün ışığına çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde, Johnny Depp şiddet gördüğünü kanıtlayan delilleri olduğunu dile getirirken, Amber Heard bunları yalanlıyordu.

Olaylı boşanan Johnny Depp ve Amber Heard’ün mahkemesinde, Heard’ün delilleri, Johnny Depp’e göre daha yetersiz gelmişti. Ancak sular yine de durulmamıştı.

Olaylı boşanmanın olayları da hiçbir zaman bitmedi. Neredeyse her hafta yeni bir haberle karşımıza geldi ikili. Amber Heard, eski eşi Johnny Depp’i karalayabileceği deliller toplaması için özel dedektif tutmuş! Geçtiğimiz günlerde şiddet gördüğünü ifade eden Amber Heard’ün iddialarını yalanlayan ses kayıtları ortaya çıkmış ve şiddet görenin aslında Johnny Depp olduğu ortaya çıkmıştı. Johnny Depp bunun üzerine Amber Heard’a 50 milyon dolarlık itibar davası açmıştı. Şimdi Depp’in eli bu son olayla daha da güçlenmişe benziyor.

Amber Heard’ün Johnny Depp’i karalayacak bir şeyler bulması için tuttuğu ABD’li dedektif Paul Barresi, Amber Heard’ün kendisini bu iş için tuttuğunu ve sinema dünyası ve yakın çevrelerinden Johnny Depp’i karalayacak deliller toplaması için 100 kişiyle görüştüğünü söyledi. Hollywood’un en çok sevilen isimlerinden birisi olan Johnny Depp, son yıllarda bu Amber Heard ile çekişmesinden epey yıpranmıştı.

Hali hazırdaki bazı filmleri iptal edilen oyuncunun itibarı ciddi derecede sarsılırken, birçok projeden de men edilmişti. Tüm bunlara rağmen Johnny Depp, her şeyini geri kazanacağını ve itibarını toplayacağını söylemişti. Bunun akabinde de itibar davası açmıştı.

Amber Heard’ün kendisine şiddet uyguladığı ise ses kayıtlarıyla ortaya çıkarken, Johnny Depp’in Amber Heard’ün ailesiyle olan ses kayıtları da onun bu kavgada mağdur olduğunu destekler nitelikte.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.