arama

One Piece Takipçilerine Özel  Vivo’dan Sınırlı Üretim Nautical King (Deniz Kralı) Konseptli Telefon Modeli

Vivo İQOO Z1 Limited Edition Nautical King
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Law

One Piece Takipçilerine Özel  Vivo’dan Sınırlı Üretim Nautical King (Deniz Kralı) Konseptli Telefon Modeli

Dünyanın en çok satan çizgi romanı ve en çok izlenen anime serisi olan One Piece’in hayran kitlesi okdukça fazla. Son dönemde Netflix ortaklığında yapılacak olan One Piece Live Action dizisi resmiyet kazanınca serinin takipçileri dizi için heyecanlanmaya başlamıştı. Vivo bu kitleye özel bir telefon modelini duyurdu. Vivo İQOO Z1 Limited Edition Nautical King. One Piece telefon modeli Nautical King.

Yeni yeni büyüyen Çinli telefon markası Vivo, geçmiş dönemde amiral gemisi modelleriyle ses getirmişti. Oyun telefonu da üreten Vivo performansıyla piyasaya hızlı girmişti. Vivo şimdide 22 Temmuzda piyasaya süreceği  One Piece konseptli modeli duyurdu. Vivo İQOO Z1 Limited Edition Nautical King. Bu özel üretim model sadece Çin’de piyasaya sürülecek ve sınırlı sayıda olacak. Vivo bu özel üretim model için teknik özellikler belirtmedi. Muhtemelen Z1 modelindeki teknik özellikler olacak. Fiyatı ise önceki modellerde 300-400 dolar aralığındaydı. One Piece sınırlı üretimde de bu aralıklarda bir fiyatı olacak diyebiliriz.

Vivo İQOO Z1 Limited Edition Nautical King / One Piece telefon modeli Deniz Kralı

Sadece tasarımında farklılıklar olacağı düşünülen Vivo İQOO Z1 Limited Edition Nautical King model telefonun. Resimde de gördüğünüz gibi arka kamerasına orijinal One Piece logosu konulmuş. Arka kısımda İQOO model ismine büyük bir şekilde yer verilmiş. İlk o harfinin ortasında da tüketicileri Hasır şapka tayfasının kuru kafalı korsan figürü var. Resimlere göre telefonun kutusu da One Piece konseptli ancak bütün bildiklerimiz bu kadarla sınırlı.Vivo’dan ayrıntılı bir açıklama yok. 22 Temmuzdan sonra bu modeli alıp You Tube’a inceleme videosu çekenler olacaktır. Ayrıntıları ve ince detaylarını oradan görebilirsiniz malum sadece Çin’de satışa sunulacak.

Vivo Z1’in teknik özellikleri

Vivo Z1’in teknik özelliklerine birazcık değinelim. Vivo İQOO Z1 6.57 İnç boyutunda IPS ekrana sahip. Ön kamerası 16 mp çözünürlükte arka kamerası ise 48 mp çözünürlükte. 8 gb ram ve 256 gb depolama alanına kadar çıkabilen sürümleri mevcut. Vivo işlemci olarak Dimensity 1000+ kullanıyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.