arama

The Batman Filmi Ertelendi –  Shazam! 2 ve Batman Vizyon Tarihleri

the-batman-filmi-ertelendi
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • tuyann tuyann

The Batman Filmi Ertelendi

The Batman Filmi Ertelendi –  Shazam! 2 ve Batman Vizyon Tarihleri

The Batman Filmi Ertelendi –  Robert Pattinson’lı Batman COVID-19 Nedeniyle Ertelendi

The Batman filmi ertelendi, Warner Bros COVID-19 salgını sebebiyle vizyon tarihi ertelenen filmlere merakla beklenen The Batman filmini de ekledi. Matt Reeves’ın yazıp yöneteceği ve başrolde, Bruce Wayne-Batman olarak Robert Pattinson’ın karşımıza çıkacağı The Batman filmi ertelendi. Londra’da çekimlerine başlanan filme şu an mola verilmişti. 25 Haziran 2021 tarihlerinde vizyona girmesi beklenen vizyon tarihi 1 Ekim 2021’e ertelendi.

[irp posts=”2281″ name=”OYUNCU: ROBERT PATTİNSON”]

The Batman filminin dörtte birinin çekildiğini belirten, Matt Reeves, şu an çekilen görüntüleri incelemekle uğraşıyor. Üretim sürecinin oldukça tehlikeli olduğu bir dönemdeyiz. Bunun öncesinde The Batman filminin çekimlerine 2 hafta ara verilmişti ve bu aranın uzamaması durumunda filmin takvime düşülen vizyon tarihinde, seyirciyle buluşması planlanıyordu. Korona Virüs salgını hala büyük bir tehlike arz ettiği için filmin üretimine geri başlanmadı.

The Batman zaten oldukça sancılı bir süreç yaşamıştı. Oyuncuların, senaryonun ve yönetmenin sürekli değişmesiyle, en çok ertelenen DC filmi olmuştu.

The Batman filminin yeni vizyon tarihi ise oldukça sıkıntılı görünüyor. Geçtiğimiz günlerde, Paramount ve 20th Century Fox, adlarını belirtmediği filmlerini bu tarihe ertelemişlerdi. 2021 Yılı zaten sinema için vizyon tarihleri açısından bol çakışmalı bir yıl olacak. Yine de The Batman filmini risksiz bir şekilde öne sürmeleri daha doğru olabilirdi.

Warner Bros, DC filmleri içinde Shazam2!’yi de erteledi. Shazam 2, 1 Nisan 2022 tarihinde vizyona gireceği bir planın içindeydi. Ancak Shazam’in devam filmiyle ilgili fazla bir bilgi olmadığı gibi üretim aşaması da bilinmiyor. Hal böyleyken, filmin ertelenme kararı oldukça normal. Shazam! 2 filmi 4 Kasım 2022 tarihinde seyircinin karşısına çıkacak. Shazam! gişede yanlış tarihlerin seçilmiş olması nedeniyle gişede bekleneni verememişti. DC Genişletilmiş evreninde geçen Shazam! filmi yapılan büyük PR’a rağmen hasılat olarak beklenenin altında kalmıştı.

Avengers Endgame ve Kaptan Marvel filmlerinin arasına koyulan Shazam! filmi bundan nasibini alarak, 300 milyon dolar civarlarında bir hasılat elde etmişti.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.